TECHNIK KVALITY/ CQA

Jste šikovný/á junior/absolvent a chcete růst v oblasti kvality? Máte základy anglického jazyka? Máte alespoň minimální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní společnosti?

Těšíme se na Váš životopis!

Místo:
Humpolec Společnost: Lakum- Galma a.s., Pražská 1648, www.galma.cz

Nástupní plat:
30.000 – 35.000,- Kč

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • komunikace se zákazníky
  • řešení zákaznických reklamací
  • zajišťování nápravných opatření
  • provádění interních auditů
  • 8D reporty
  • řízení interních reklamací
  • účast na tvorbě výrobní dokumentace
  • příprava podkladů pro kontrolní činnosti
  • zaškolování pracovníků
  • reportování manažerovi kvality

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • znalost práce s PC
  • zkušenost s měřením a kontrolou výrobků
  • znalost technické dokumentace
  • znalost práce v prostředí Windows, MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook)
  • znalost nástrojů a norem kvality (APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC) výhodou
  • znalost standardů IATF16949, ISO 9001, ISO 14001 výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru výhodou
  • vhodné i pro absolventy VŠ se zaměřením na kvalitu
  • analytické a komunikační dovednosti, schopnost týmové práce
  • ochota dále se vzdělávat

CO NABÍZÍME?

  • prostředí moderní české společnosti
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • kafetérie
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na Vánoce a na letní dovolenou
  • školení a možnost dalšího vzdělávání
  • věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let

Kontaktní osoba:

Ing. Veronika Šachlová
Personal manager / personalistka

M +420 778 749 943
Lakum - Galma a.s. Pražská 1648, 396 01 Humpolec

piktogram

Vyrábíme precizní produkty na nejvyšší úrovni pro náročné zákazníky.

piktogram

Pomůžeme Vám s návrhem a poradíme při vývoji.

piktogram

Správní zaměstnanci jsou pro nás tou největší hodnotou.

piktogram

Splňujeme nejpřísnější požadavky automobilového průmyslu.

piktogram

Dlouhodobě spolupracujeme s nejlepšími výrobci na světovém trhu.

Jsme Lakum Group

Zkušenosti. Garance. Úspora nákladů.

Nejsme jen obyčejný dodavatel, který vyrobí produkty dle Vašeho požadavku.
Jsme Lakum - inteligentní výrobní společnost.

Zkušenosti
sbíráme
od roku 1998
Stamiliony
vyrobených
dílů
Minimální
fluktuace
zákazníků

Pomáháme realizovat vaše produkty
při zachování nejvyššího standardu.

Jsme precizní do nejmenšího detailu.

Poskytujeme kompletní servis v oblasti zpracování plechů, trubek, drátů a povrchových úprav.
Pomůžeme Vám s návrhem, poradíme při vývoji, zajistíme před produkční fázi a sériovou výrobu.

Pro své zákazníky jsme na trhu od roku 1998.

Klíčoví zaměstnanci mají celoživotní zkušenosti v oboru.

Věříme v dlouhodobá partnerství a zákazníci Lakum neopouštějí.

Nebojíme se komplikovaných projektů - vždy navrhujeme reálná řešení.

Lakum drží finální záruky. Ručíme za svou práci i v případě kooperací.

Splnění termínu dodání je pro nás klíčové.

Pružnost výroby, přizpůsobění zákazníkovi s termíny a změnami v průběhu výroby.

Plníme co slíbíme, neslibujeme nemožné.

Výroba

Povrchové úpravy

Montáž

Balení

Expedice

Máme více technologií pod jednou střechou - snížíme Vám náklady na logistiku.

S čím si neporadíme sami, zajistíme v kooperaci s dlouholetými prověřenými partnery.

Zákazníci dlouhodobě oceňují náš aktivní přístup k zadání a pomoc při výzkumu a vývoji produktu.
Pomůžeme vám také s logistikou, montáží nebo dalšími kooperacemi.
Výhodou spolupráce s námi jsou rozsáhlé možnosti optimalizace nákladů na výrobu.

Aktivní konzultace projektu

Získání podkladů pro tvorbu cenové nabídky

Tvorba cenové nabídky ve spolupráci s technickým oddělením

Prezentace cenové nabídy

Jednání o podmínkách spolupráce

Dodání prototypových kusů

Časový harmonogram výroby

Vyhodnocení dokumentace a posouzení vyrobitelnosti

Aktivní spolupráce se zákazníkem a návrhy na optimalizaci dílu

Příprava podkladů k tvorbě cenové nabídky pro obchodní oddělení

Tvorba interní technické dokumentace

Zajištění výroby prvních prototypů

Optimalizace výrobního postupu

Zahájení sériové výroby

Tvorba metrologických programů

Měření vyrobených dílů a prezentace výsledků

Tvorba dokumentace vyráběného dílu dle požadavku zákazníka
(PPAP, VDA2)

Zadat poptávku

Rádi zkonzultujeme a navrhneme řešení vašeho konkrétního projektu